باید اشاره کرد که کیف گوشی دخترانه با پوسته های ضخیم و حجیم وزن بیشتری را اضافه کرده و ضربه بیشتری را جذب می کنند. Agrawal این موارد را برای کاربران جوان تر تلفن توصیه می کند.

او می‌گوید: «نوجوان‌ها بسیار مستعد شکستن تلفن‌هایشان هستند. آگراوال برای نوجوانان (یا بزرگ‌سالان) که محافظت در برابر کارهای سنگین را ترجیح می‌دهند، کیس‌های برند OtterBox را توصیه می‌کند.

OtterBox کیف گوشی دخترانهی را برای آیفون و طیف گسترده ای از تلفن های اندرویدی ارائه می دهد. مشخصه برند OtterBox کیف گوشی دخترانه سری Defender است که از نظر دوام تست های سختی را پشت سر می گذارند بسیاری از جوانان از کیف گوشی دخترانه با طیف رنگی پاستیلی لذت می برند به همین علت این رنگ ها گران هستند.

کیف گوشی

به عنوان مثال، کیف گوشی دخترانه محافظ سری Defender برای آیفون 13، یک پوسته پلی کربنات بادوام، بال‌هایی که درگاه‌های شارژ را محافظت می‌کنند و یک غلاف را ارائه می‌دهد. (بله، یک غلاف.) هوای سخت یک ترانسفورماتور مینیاتوری را به گوشی شما می دهد.

در تجربه Agrawal، آسیب آب کمتر از آسیب صفحه نمایش است، اگرچه او خاطرنشان می کند که تصادفات آبی معمولا در آخر هفته ها و تابستان های طولانی رخ می دهد، زمانی که شناگران به اشتباه تلفن های خود را برای غوطه وری با خود می برند.

اگر نمی‌توانید در برابر صدای دریا مقاومت کنید، کیف گوشی دخترانه Pelican’s Marine برای آیفون، محافظی ضد آب و تست شده برای مقاومت در برابر غرق‌های غافلگیرکننده ارائه می‌دهند.

از زمانی که مقاومت در برابر آب در گوشی‌های برتر استاندارد شده است، آسیب آب کمتر مشکل است، اما به خاطر داشته باشید که این نوع محافظت به اقیانوس هم تعمیم نمی‌یابد. آب شور خورنده است، بنابراین اگر خطری وجود دارد که تلفن شما با آن تماس پیدا کند، یک کیف گوشی دخترانه ضد آب می تواند ایده خوبی باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *