کیف سامسونت رمزی در لغت به معنای “ضمیمه” در فرانسوی است و به مقامی اطلاق می شود که به عنوان دستیار نماینده سفارت خدمت می کند. کیس‌های وابسته، کیف سامسونت رمزی‌های چرمی کوچکی بود که دیپلمات‌ها و وابسته‌ها برای حمل اوراق و اسناد رسمی‌شان استفاده می‌کردند.

کلمه کیف سامسونت رمزی از حوزه حقوقی می آید که وکلا اسناد خود را در کیف سامسونت رمزی حمل می کنند. خلاصه سند کوتاهی است که حقایق و موقعیت حقوقی یک استدلال را خلاصه می کند. وکلا معمولاً کت و شلوار خود را در یک پرونده حمل می کردند تا در صورت نیاز به راحتی پیدا شوند.

کیف سامسونت رمزی یک کیف سامسونت رمزی کوچک و نازک است که به دو بخش مجزا باز می شود. آنها معمولاً متقارن هستند. علاوه بر این، قاب های وابسته معمولا دارای یک پوسته بیرونی سخت هستند که از پوست گاو واقعی یا پوست تمساح واقعی ساخته شده است.

کیف

آنها اغلب به گونه ای طراحی شده اند که با دست حمل شوند نه اینکه روی یک شانه آویزان شوند. از لحاظ تاریخی، یک کیف سامسونت رمزی وابسته معمولاً با بند همراه نیست، اما امروزه اکثر موارد این کار را می‌کنند.

کیف سامسونت رمزی یک جعبه مسطح و مستطیل شکل است که به یک محفظه اصلی باز می شود که سپس دارای یک بخش “درب دار” است که به یک جعبه پیوست گسترش می یابد و ظرفیت ذخیره سازی بیشتری را فراهم می کند. یک کیف سامسونت رمزی کلاسیک قبلاً بدون بند شانه بود، اما اکنون اغلب با آن‌ها مطابقت با حرفه‌ای‌های مدرن ارائه می‌شود.

کیف سامسونت رمزی هایی را برای حمل تجهیزات اداری مانند نوت بوک، خودکار و لپ تاپ توصیه کنید. آنها معمولاً فضای بیشتری را برای وسایل بزرگتر نسبت به یک کیف سامسونت رمزی وابسته ارائه می دهند. ما مجموعه‌ای از قاب‌های چرمی ناهموار و شیک را داریم که می‌توانید آن‌ها را مرور کنید، بنابراین ببینید آیا یکی از آن‌ها متناسب با سبک و بودجه شما است یا خیر.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *