چوب طبیعی بادوام، سازگار با محیط زیست، بوی خوش چوب دارد و و استراحت روی یک مبل راحتی شیک را تجربه می کنید.

معمولاً برای ساخت قاب مبل از چوب سوزنی برگ (صنوبر، کاج) یا بلوط نجیب، خاکستر استفاده می شود.

تنها عیب چنین پایه ای قیمت بالای آن است. مبل های مقرون به صرفه تر ساخته شده از نئوپان. هنگام انتخاب مبلمان اقتصادی ساخته شده از نئوپان، به کیفیت پردازش پانل های چوبی، پوشش آنها توجه کنید.

به مدل هایی که با لاک یا رنگ بی رنگ پوشانده شده اند ترجیح دهید. پس از خرید چنین مبل راحتی، بهتر است آن را چند روز در اتاقی با تهویه قرار دهید تا بوی رنگ از بین برود.

قبل از خرید مبلمان، به این فکر کنید که مبل کجا قرار خواهد گرفت. در مورد فضا تصمیم بگیرید، اندازه گیری کنید (عرض * ارتفاع * عمق) و آنها را یادداشت کنید.

این اعداد هنگام برقراری ارتباط با مشاور در سالن بسیار مفید خواهند بود.

آیا مبل رویایی خود را پیدا کرده اید؟ وقت بگذارید، روی آن بنشینید، حتی دراز بکشید. برای شما مهم است که احساس راحتی کنید، زیرا مبلمان اتاق خواب باید بیش از یک سال عمر کنند.

مبل

ببینید آیا روکش و مواد پرکننده مبل ضد حساسیت است یا خیر. می توانید در این مورد از مشاور بپرسید یا وب سایت سازنده مبلمان را بررسی کنید خودتان مبل را باز کرده و تا کنید.

آن را از نظر شکستگی، سهولت چیدمان، استحکام بررسی کنید پارچه مبلمان معمولاً شسته نمی‌شود، بنابراین هنگام انتخاب مبلمان، به خاصیت ضد آب بودن مواد توجه ویژه ای داشته باشید.

باید به راحتی تمیز شود، بوها را جذب نکند، پف یا خراش ایجاد نکند.

بسیاری از مبل ها دارای طاقچه های کتانی هستند که باعث صرفه جویی در فضا می شود، که به ویژه در یک اتاق کوچک مهم است.

بررسی کنید که کدام ملافه در طاقچه مناسب است. در صورت نیاز می توان از این فضای مفید به عنوان جاکفشی یا انبار کتاب استفاده کرد.

برای حفظ روکش مبل می توانید یک پتو یا روتختی رنگارنگ بخرید. معمولاً آنها در همان سالن مبلمان فروخته می شوند این نه تنها در زمان، بلکه در هزینه نیز صرفه جویی می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *