از پلی اتیلن جدید یا به عنوان سوخت برای بازیافت انرژی و یا در تولید لوله پلی اتیلن شبستر استفاده می شود. این قابلیت استفاده مجدد به طور موثر مواد زائد را از خط تولید کاهش می دهد و بار کلی دفع لوله های PVC را کاهش می دهد. همچنین ردپای محیطی PVC را در طول زمان محدود می کند.

شرکت ما EPCOR که در ادمونتون مستقر است، یک شرکت خصوصی است که بر روی آب، فاضلاب، توزیع برق و توزیع گاز طبیعی تمرکز دارد. زمانی که من برای این شرکت شروع به کار کردم، شبکه توزیع آب در ادمونتون سالانه تا 10000 شکستگی لوله را تجربه کرد که عمدتاً در لوله پلی اتیلن شبستر شناسایی می‌شد. این باعث شد که شهر یک ماده لوله جایگزین، یعنی PVC را در نظر بگیرد.

لوله پلی اتیلن

مزای اصلی لوله پلی اتیلن شبستر قابلیت اطمینان آنها است داگ سرجنت، مدیر ارشد، زیرساخت توزیع، EPCOR Water Services Inc. مزیت اصلی این ماده قابلیت اطمینان آن است. ما متوجه شدیم که نیازی نیست تلاش زیادی برای حفظ این خطوط لوله پلی اتیلن شبستر و بهره برداری طولانی مدت از آنها صرف کنیم. ما همچنین متوجه شدیم که کار کردن با آن یک ماده آسان است.

این سبک وزن است، به راحتی قابل انطباق با میدان است و زمانی که از PVC استفاده می کنیم، نصب های مقرون به صرفه ای داریم. در بلندمدت، هزینه‌های نگهداری شبکه توزیع آب کاهش می‌یابد و تعداد قطعی‌های اصلی آب که هر ساله باید تعمیر کنیم نیز کاهش می‌یابد.»

از دیدگاه زیست محیطی، شبکه توزیع آب ادمونتون اکنون نشتی بسیار کمی را تجربه می کند. ما از شاخص بین المللی نشت استفاده می کنیم و عدد نشتی که در 5 سال گذشته برای ادمونتون ثبت کرده ایم کمتر از 1.5 بوده است که ما را در سطح یک سیستم کلاس جهانی قرار می دهد. در نهایت، از دیدگاه مشتری نهایی، ما متوجه شده ایم که در سیستم هایی که از PVC استفاده می شود، کیفیت آب عالی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *