هنگام انتخاب ست حوله نوزاد، ممکن است با تفاوت های ظریف خاصی روبرو شوید، به عنوان مثال، این واقعیت است که حوله بزرگسالان برای نوزادان و حتی کودکان بزرگتر مناسب نیست و لطفا قبل از خرید به جنس جنس، بافت و ظاهر محصول توجه فرمایید.

تفاوت حوله کودک و حوله بزرگسال

انتخاب منسوجات کودکان باید تا حد امکان مسئولانه باشد، زیرا کودک نباید از حوله معمولی بزرگسالان استفاده کند و سوال حتی در اندازه های مختلف لوازم جانبی نیست و این حوله ها اغلب از نظر بافت بسیار سفت هستند و می توانند پوست ظریف کودک را خراش دهند.

آنها همچنین می توانند از مواد مصنوعی ساخته شوند، که پوست حساس یک نوزاد با آلرژی پاسخ می دهد، علاوه بر این، حوله های معمولی اغلب از پارچه ها با استفاده از رنگ (مخصوصاً برای مدل های روشن) دوخته می شوند که معمولاً چندان مفید نیستند و حتی بدن شکننده کودک می تواند تأثیر دردناکی داشته باشد.

انتخاب متریال و بافت

انتخاب متریال مناسب و هدر ندادن پول برای بافت بسیار مهم است، 90 درصد موفقیت به آن بستگی دارد که پارچه های زیر بهترین مواد برای ساخت منسوجات بچه گانه محسوب می شوند.

ست حوله نوزاد

Coton De droit در بین پارچه های تولید اجناس بچه گانه جایگاه اول را دارد و آلرژی و تحریک ایجاد نمی کند، همچنین برای پوست کودکان و بزرگسالان بی خطر است.

این ماده طبیعی رطوبت گیر است که رطوبت را به خوبی جذب می کند و خیس نمی شود و گاهی اوقات با الیاف اکالیپتوس ترکیب می شود که محصولات را ابریشمی تر، نرم و مقاوم در برابر رسوب می کند که از کاستی ها – پنبه به سرعت پاک می شود، بنابراین برای استفاده در آینده باید دستمال را ذخیره کنید.

اگر روی برچسب عبارت “M cotton” یا “PC cotton” را مشاهده کردید، به این معنی است که الیاف مصنوعی یا پلی پنبه به مواد طبیعی اضافه شده است.

برای یک کودک، چنین مکمل هایی اضافی خواهند بود. همچنین به سازنده توجه کنید، بهتر است پنبه 100٪ از مصر یا پاکستان را انتخاب کنید.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *